Dorabianie kluczy śląsk

Home  /  Bez kategorii  /  Dorabianie kluczy śląsk

Dorabianie kluczy śląsk

by rootmaster Marzec 19, 2019

Usługi ślusarskie – dorabianie kluczy

Zamki w drzwiach, zarówno jak inne elementy mogą się uszkodzić, każdy moduł z którego, zamek jest skonstruowany, zależy od pobliskiego fragmentu.

Przyczyny usterek zamków

Najczęściej pojawiającą się usterką jest zablokowanie się zapadek w efekcie wepchnięcia do zamka nieodpowiedniego klucza lub klucza z uszkodzonymi ząbkami. Klucz, mimo wszytsko, całkiem łatwo jest zepsuć – wystarczy niewłaściwie go użytkować, jak na przykład otwierać nim kapsle z butelek czy też dopełniać nim odkręcania śrub. Zniszczony w taki sposób klucz niezwykle łatwo zablokuje zamek, a nawet ugrzęźnie w nim permanentne. Ten wariant uszkodzenia jest bardzo trudny toteż jeśli chcemy by usterka została usunięta konieczne jest zadzwonić po ślusarza, który oceni miarę problemu, i naprawi czy też wymieni zamek. Ślusarz zajmuje się również oczyszczeniem zamka, jak również jego pielęgnacją. Obie te czynności mają na względzie bezusterkową pracę zapadek i również lepsze działanie całego urządzenia.

Podobnie częstą przyczyną zatrzymania zamka w drzwiach jest złamanie się klucza podczas próby ich otwierania. Ta niekomfortowa sytuacja pociąga za sobą kolejne koszty – poza usunięciem fragmentu klucza a także odblokowania zamka za pośrednictwem ślusarza, istnieje konieczność dorobienia nowego klucza.

Dorabianie kluczy Katowice

Klucze najprościej dorobić w zakładach ślusarskich lub niewielkich punktach usługowych prowadzących między innymi sprzedaż zamków. Dorabianie kluczy odbywa się na bazie projektu oryginalnego klucza albo wkładki zamka. Jeśli jest to zamek typu YALE, problem jest prosty do rozwiązania, aczkolwiek z zamkiem „Gerda” może pojawić się trudność. W momencie uszkodzenia zamka antywłamaniowego lepiej wymienić go na kolejny.

W każdej miejscowości znajdziemy „pogotowie ślusarskie”, którego pracownicy dostepni są pełną dobę, Jednym z miast w którym znajdziemy zakłady ślusarskie są Katowice – metropolia województwa śląskiego.

Dorabianie kluczy Śląsk to nie tylko wyrabianie kopii zapasowych – to także sprzedaż zamków zarówno do drzwi wejściowych, jak i samochodowych, naprawa zatrzymanych mechanizmów zamków, awaryjne otwieranie drzwi do domów i do samochodów, czyszczenie oraz pielęgnacja zamków i wiele innych prac.

Usługi ślusarskie są niezwykle cenione – bez tego fachowca żaden zamek nie będzie funkcjonował odpowiednio.

Zobacz także:
dorabianie kluczy śląsk

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *