ETA Kanada – aplikuj online

Home  /  Bez kategorii  /  ETA Kanada – aplikuj online

ETA Kanada – aplikuj online

by rootmaster Maj 31, 2019

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – czyli czym jest eTA

Podróże za granicę nigdy wcześniej nie były tak łatwe w organizacji jak obecnie. Wystarczy paszport i cząstka chęci, żeby zwiedzić sporo państw na wielu kontynentach. Jeśli chodzi o niektóre państwa – formalności należy dopełnić jeszcze przed odlotem. Na przykład podróż do Kanady potrzebuje autoryzacji wycieczki. Władze niektórych państw umożliwiają zakupić wizę dopiero na granicy.

E-wiza do Kanady

Będąc obywatelem Polski, nie musimy posiadać wizy, by wjechać do Kanady. Trzeba aczkolwiek pozyskać eTA do Kanady – nie jest to tradycyjna wiza, tylko elektroniczna rejestracja Twojej podróży. Chodzi o to, że należy wypełnić aplikację na wyznaczonej witrynie internetowej i dostarczyć aplikację na wjazd na obszar państwa. Po uzyskaniu eTA bez komplikacji można mieszkać w Kanadzie przez ustalony czas. Kanada e-wiza to system niezwykle prosty, który nikomu nie przyniesie kłopotów. Elektroniczny stwierdzenie kosztuje ostatkiem sił kilka dolarów. Pewnie wiele osób sądzi, że o wiele łatwiej byłoby zakupić wizę na lotnisku. Warto aczkolwiek docenić, że dzięki automatyzacji systemu rejestracja pobytu kosztuje faktycznie niedużo, a pełny proces trwa tylko kilka minut.

Co jest niezbędne?

Aby wszystko poszło zgodnie z planem, kandydat potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, adresu e-mail a także możliwości dokonania opłaty płatnościami online.

Źródło:
eta kanada deutsch.

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *