ETA Kanada – elektroniczna autoryzacja podróży

Home  /  Bez kategorii  /  ETA Kanada – elektroniczna autoryzacja podróży

ETA Kanada – elektroniczna autoryzacja podróży

by rootmaster Czerwiec 11, 2019

Wiza do Stanów Zjednoczonych vs. autoryzacja pobytu w Kanadzie

Ameryka Północna to dla wielu Europejczyków bardzo fascynujące miejsce. Z uwagi na dzielącą ten kontynent odległość od Europy, do tego czasu nieliczni mogli pozwolić sobie na taką podróż. Dziś jednak ceny biletów samolotowych są coraz niższe, wobec tego podróżowanie staje się jeszcze bardziej przystępne. Przed wycieczką należy jednak załatwić formalności administracyjne.

Wiza do USA

Jeśli ktoś z Polski planuje wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, musi najpierw starać się o wizę. Tematy wizowe są dość dyskusyjne i od dawna powodują wśród ludzi dużo emocji, nie za każdym razem przyjemnych. Są zarówno zwolennicy, jak również przeciwnicy wiz. Wiele osób podkreśla, iż jeśli Polacy zachowywali się odpowiedzialnie i terminowo opuszczali Stany Zjednoczone przed upływem ważności swojego pozwolenia na pobyt w tym samym miejscu, wizy mogłyby zostać zniesione. Z powodu deficytu zaufania do Polaków, jednak wizy do Stanów są konieczne i na tę chwilę nie zanosi się na zmianę tego stanu rzeczy. Jeśli komuś przeszkadza postępowanie starania się o wizę i ktoś obawia się rozmowy z konsulem, to wyjściem może być wycieczka do innego kraju Ameryki Północnej. Chodzi naturalnie o Kanadę!

eTA do Kanady

Zachwycająca Kanada, tak śliczna oraz różnorodna pod rozmaitymi względami, zaprasza i kusi turystów wspaniałymi krajobrazami, dziką naturą i podmuchem nowoczesności. E-wiza do Kanady to coś innego niż standardowa wiza, o jaką należy się ubiegać. Kanada e-wiza to po prostu elektroniczna rejestracja swojego pobytu w Kanadzie, ogół odbywa się na poświęconej ku temu witrynie online. Proces jest nader łatwy oraz intuicyjny. eTA kanadyjska nie potrzebuje trudnych przygotowań. Należy przygotować sobie paszport, maila a także możliwość zapłaty kilku dolarów. Na ogół wniosek jest rozpatrywany w ciągu kilku minut. W rzadkich sytuacjach trzeba zaczekać trochę dłużej albo nawet wysłać uzupełniające dokumenty. Są to wprawdzie zdarzenia bardzo sporadyczne. Po takiej dawce informacji trzeba po prostu rozpocząć planowanie wycieczki.

Zobacz także:
eta visum.

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *