Jak się ubrać? Porady stylisty Kamila Moszczyńskiego

Home  /  Bez kategorii  /  Jak się ubrać? Porady stylisty Kamila Moszczyńskiego

Jak się ubrać? Porady stylisty Kamila Moszczyńskiego

by rootmaster Grudzień 11, 2018

Usługi stylisty

Jeżeli chcemy dobrze prezentować się, to powinniśmy w siebie zainwestować. Stosowny oraz sylowy wizerunek jest kluczem do sukcesu i kariery. Toteż jak rozpocząć swoją metamorfozę? Na czym skupić najwięcej czasu?

Właściwy ubiórStare przysłowie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. I na pewno jest w tym zdaniu dużo prawdy. Jeżeli ubierzemy się nieadekwatnie do chwili to może się zdarzyć sytuacja, że będziemy ośmieszeni, nie zdobędziemy wymarzonej pracy czy też nie zdobędziemy ukochanej kobiety. Stylizacja powinna pasować do nas, naszego charakteru a także do konkretnej sytuacji. Jeśli lubimy ubierać się praktycznie a także klasycznie, ale w pewnych sytuacjach potrzebujemy wyglądać gustownie to warto zdecydować się na akcesoria. Metamorfoza jest wykonalna dzięki temu, że założymy szpilki zamiast adidasów, dodamy skórzaną torebkę, zamiast plecaka. Warto posiadać w swojej szafie ubrania, które będą pasować w jakimkolwiek zestawieniu. Lepiej posiadać mniej ubrań, ale wysokiej jakości i również w zwyczajnej kolorystyce, niż dużo, ale sieciówkowych. W naszym wyglądzie sporą rolę odgrywa także make-up i uczesanie. Makijaż dzienny powinien być naturalny a także niemal niewidzialny. Włosy powinny być zadbane i czyste.

Pomoc stylistyJeżeli nie potrafimy osobiście skompletować swojej garderoby to należałoby zwrócić się o pomoc do specjalisty. Porady stylisty zdołają się okazać nieocenione. Coraz więcej osób korzysta z tego typu porad. Za pośrednictwem stylisty dowiemy się w jaki sposób kompletować swoją garderobę, w czym stosownie wyglądamy, i co najlepiej wyrzucić z szafy. Stylista uda się z nami nawet na zakupy i również poradzi co należałoby kupić. Korzystając z usług stylisty dowiemy się po pierwsze w jaki sposób dopasować odzież do figury i wieku. Dodatkowo zrozumiemy w których kolorach dobrze wyglądamy. Stylista pomaga wyeksponować dobre cechy naszej figury, a przy tym zatuszować niedoskonałości. Profesjonaliści za taką poradę szacują sobie około 500 złotych (z analizą kolorystyczną, przeglądem szafy oraz zakupami).

Dowiedz się więcej: stylizacja.

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *