Otrzymanie e wizy do Australii

Home  /  Bez kategorii  /  Otrzymanie e wizy do Australii

Otrzymanie e wizy do Australii

by rootmaster Marzec 22, 2019

Jak zdobyć wizę do Australii dla obywatela Ameryki?
Australia to państwo znajdujący się na niejednej turystycznej liście. Ze względu na swój dystans, a także mnóstwo niezwykłych i idealnych lokalizacji stale jest celem dla podróżników z każdego zakątka świata. Odwiedzenie Sydney Opera House, obserwowanie kangurów lub odwiedzanie Tasmanii oraz kultowych diabłów tasmańskich, zapewnia wielu niezapomnianych doświadczeń.

Jeżeli zdecydujemy się już na to, że chcemy nabyć bilet lotniczy i udać się na ten niepowtarzalny ląd, który jednocześnie jest również państwem, musimy mieć na uwadze, że by posiadać okazję przekroczenia australijskiej granicy, musimy otrzymać na to pozwolenie.

Toteż, koniecznym jest przesłanie wniosku wizowego do ambasady australijskiej. Na szczęście, jak się okazuje, nie jest to wcale skomplikowana czynność i wniosek wizowy możemy przesłać online. Jak szybko zdobędziemy wizę, zależeć będzie od tego, z jakiego powodu się tam udajemy. Jeżeli jesteśmy obywatelami USA i fantazjujemy o tym, by odwiedzić tak daleki ląd, to będzie nam do tego konieczna e wiza do Australii. Taka wiza wydawana jest na termin 90 dni oraz zdołamy ją użyć maksymalnie przez rok od momentu jej przyjęcia.

Jeżeli zamarzymy o tym, aby podróżować do Australii na pewien okres w celach zarobkowych, wówczas jak najbardziej mamy taką możliwość. Pamiętać jednak trzeba, że wiza do podjęcia pracy sezonowej wydawana jest podobnie jak wiza turystyczna, na czas 90 dni, a jej właściciel ma tym razem maksymalnie 90 dni od momentu wydania wizy, aby wjechać na teren Australii.

Osoby, które uzyskały propozycję pracy na terenie Australii w ramach kontraktu na przykład na czas 3 lat, to australijska wiza może być im przyznana jedynie na podstawie zezwolenia nadanego przez ambasady Australii, z kolei wnioskującym powinna być strona zapraszająca, a więc nadchodzący pracodawca, który będzie zapewniał nam zatrudnienie. W związku z tym wiza zostaje nadana na czas trwania kontraktu.

Więcej informacji:
australian visa us citizens .

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *