Wiza elektroniczna do Kenii – planujemy podróż

Home  /  Bez kategorii  /  Wiza elektroniczna do Kenii – planujemy podróż

Wiza elektroniczna do Kenii – planujemy podróż

by rootmaster Luty 20, 2019

Wiza elektroniczna do Kenii, innymi słowy metoda na podróż bez zbytecznych formalności.

Wypoczynki w Kenii są od niedawna coraz to bardziej popularne. Taki kierunek nęci turystów piękną pogodą i sezonem, który trwa w praktyce przez okrągły rok, z tajemniczymi plażami a także szansą współżycia z dziką przyrodą. W zgodzie z aktualnymi przepisami, niezbędna jest wiza elektroniczna, którą muszą posiąść zarówno turyści, dodatkowo jednostki podróżujące w interesach. Z obowiązku wizowego zwolnione są zaledwie dzieci poniżej poziomu 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką krewnych.

By pozyskać wizę, nie jest wymagane dopełniać żadnych formalności!

W naszych czasach żeby pozyskać wizę, w żadnym razie nie jest wymagane aby stać w kolejce lub uganiać się po urzędach. Wszystkie formalności można uregulować w mieszkaniu, paroma kliknięciami myszką. Jest to niesłychanie praktyczne dla zabieganych osób, które planują podróż natomiast nie posiadają zasobów czasowych na biurokrację. Wiza jest realna do zdobycia na lotnisku, jednak co jeśli zapomnimy ze sobą wymaganego pozwolenia tudzież nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwe złożyć niezmiernie prosto przez internet. Żeby mieć pewność adekwatnego wnioskowania o zaświadczenie, należałoby korzystać z agencji wizowego pośrednictwa, która zajmie się zrealizowaniem wizy w łatwy oraz szybki sposób. Za sprawą pośrednictwa można dostać obojętnie jaki typ wizy, w zależności od przewidywanej długości pobytu na terenie Kenii.

W jaki sposób można wnioskować o wizę elektroniczną?

Wniosek powiązany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do formularza w którym wypada oznaczyć wariant wizy o jaką wnioskujemy, trzeba dołożyć skan paszportu – musi być on aktualny przez co najmniej 180 dni od daty powrotu z Kenii. Niezbędny jest dodatkowo kolorowy skan zdjęcia w wymiarze paszportowym, rezerwacja lotnicza bądź hotelowa. Zrealizowanie wizy pod żadnym pozorem nie kojarzy się z znacznymi opłatami – pod obserwację jest brana cena pośrednictwa i opłata konsularna, która jest zależna od rodzaju wizy. Dzięki drodze online kompletnie unikamy tymczasem załatwiania formalności, a samo złożenie wniosku zajmuje nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Standardowy okres sporządzania wizy elektronicznej to raptem 2 dni robocze.

Zobacz również:

kenya visa online

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *